Grabitja e 3.2 milionë eurove, policia vijon operacionin "Patriot" nga ajëri dhe toka për kapjen e Admir Nikaj (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:50 15-02-2017 Grabitja e 3.2 milionë eurove, policia vijon operacionin

Policia e shtetit po vijon operacionin "Patriot" për kapjen e një prej autorëve të grabitjes së 3.2 milion eurove në Qafë-Kashar.

Burime nga policia bëjnë me dije se aktualisht po vijon kërkimi në Dibër me kontrolle masive për kapjen e Admir Nikaj(Murataj). Kontrollet po zhvillohen nga ajëri e toka.

 Në operacion janë angazhuar Renea, Fnsh, Forca e Posaçme Operacionale e Policia e Dibrës. Kontrollet kanë vijuar në disa banesa, në pyll e ndërtesa të braktisura në Zalldardhë, CAN, TARTAJ e LASHKIZ të Dibrës.


Operacioni "Patriot" by newsbomb-al

16804729_10209048766758371_2036447677_o.jpg16735607_10209048768438413_458528651_o.jpg16804549_10209048768958426_1008924455_o.jpg16763731_10209048759198182_366274077_o.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Defekt në ecje, mbulohet nga tymi makina në Kamëz (VIDEO)
Banda e grabitjes së 3.2 milionë eurove përbëhej nga 8 persona, policia në kërkim të 2 vëllezërve tropojanë (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.010608196258545
array(1) { ["section"]=> string(119) "grabitja-e-3-2-milione-eurove-policia-vijon-operacionin-patriot-nga-ajeri-dhe-toka-per-kapjen-e-admir-nikaj-video-68820" }