Grabitja e 7 milionë eurove në Rinas, Pjerin Ndreu i përgjigjet akuzave të PD: Policët rrezikuan jetën, kurse homopolitikanët janë...

Publikuar tek: aktualitet, më 20:57 09-04-2019 Grabitja e 7 milionë eurove në Rinas, Pjerin Ndreu i përgjigjet akuzave të PD: Policët rrezikuan jetën, kurse homopolitikanët janë...

Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike, e cila ka sulmuar menjëherë Policinë pas grabitjes spektakolare të 7 milionë eurove në Aeroportin e Rinasit.

Ndreu shkruan se policët rrezikuan jetën dhe reaguan menjëherë, kurse homopolitikanët sipas tij janë shëmtia e shoqërisë pasi gjithmonë e gjejnë fajtorin te uniformat blu.

'Policet rrezikuan jeten dhe reaguan ne menyre te menjehershme dhe profesionale. Homopolitikanet me argumentet e tyre jane shemtia e gjithe kesaj shoqerie qe gjejne policet fajtore gjithmone edhe kur bejne detyren me se miri!', shkruan Pjerin Ndreu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007112979888916
array(1) { ["section"]=> string(134) "grabitja-e-7-milione-eurove-ne-rinas-pjerin-ndreu-i-pergjigjet-akuzave-te-pd-policet-rrezikuan-jeten-kurse-homopolitikanet-jane-159814" }