Grabitja e argjendarisë në Sarandë, arrestohet një tjetër autor (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:50 10-02-2017 Grabitja e argjendarisë në Sarandë, arrestohet një tjetër autor (Emri)

Policia e Sarandës ka arrestuar në flagrancë bashkëpunëtorin tjetër në lidhje me ngjarjen e djeshme për vjedhjen e argjendarisë në Sarandë.

Burime zyrtare të polciisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi:

-  Artan Murtaj, 34 vjeç, banues në Sarandë.

Policia ka bërë arrestimin e tij pasi ditën e djeshme, pas vjedhjes së disa bizhuterive me vlerë në argjendarinë e shtetasit M.P., në lagjen nr.1 Sarandë, shtetasi i mësipërm ka përkrahur autorin e krimit, shtetasin Nikolin Baka, duke e ndihmuar këtë të fundit me fshehjen e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja në Qafë-Kashar, flet Tahiri: Ngjarja është provë për gjera që duhen bërë urgjentisht (Foto)
IKMT gjobit IMT-në e bashkive: Këto janë shkeljet dhe vlera e gjobitjes »
Article Logic
Execution time: 0.012953042984009
array(1) { ["section"]=> string(73) "grabitja-e-argjendarise-ne-sarande-arrestohet-nje-tjeter-autor-emri-68308" }