Grabitja me armë mbrëmë në Shkodër, identifikohet një prej autorëve që lidhën e dhunuan të moshuarin

Publikuar tek: aktualitet, më 10:23 06-06-2017 Grabitja me armë mbrëmë në Shkodër, identifikohet një prej autorëve që lidhën e dhunuan të moshuarin

Policia e Shkodrës ka identifikuar autorët që akuzohen se kanë grabitur nën kërcënimin e armëve një shumë prej 850 eurove dhe dhunimin e të zotit të shtëpisë.

Ngjarja ndodhi mbrëmë rreth orës 02:00, në fshatin Shtoj i Ri, Njësia Administrative Rrethina në Shkodër.

Sipas policisë është identifikuar një nga autorët e dyshuar dhe u shpallur në kërkim F.M., 24 vjeç, banues në lagjen “Skënderbeg”.

Policia vazhdon hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të tjerë.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Më jep 8 milionë lekë ose të publikoj fotot intime”, pas kërcënimeve ish i dashuri e pëson keq (EMRI)
U shkarkuan nga ministri teknik, 3 ish-zyrtarët e lartë japin alarmin: Burgjet po keqpërdoren nga partitë, kanë qëllime të errëta »
Article Logic
Execution time: 0.0094530582427979
array(1) { ["section"]=> string(105) "grabitja-me-arme-mbreme-ne-shkoder-identifikohet-nje-prej-autoreve-qe-lidhen-e-dhunuan-te-moshuarin-81405" }