Grabitja në Rinas, gjykata jep dënimin për 6 punonjësit e policisë private

Publikuar tek: aktualitet, më 10:59 10-05-2017 Grabitja në Rinas, gjykata jep dënimin për 6 punonjësit e policisë private

Gjykata ka shpallur sot fajtorë 6 punonjës të policisë private te akuzuar për grabitjen e blindit me para në rrugën e Rinasit.

Grabitja ndodhi në muajin shkurt, e gjykata dënoi sot me 8 muaj deri në 16 muaj secilin nga 6 të pandehurit. Dënimi me burg u konvertua në shërbim prove për 6 fajtorët, Fatmir Gabi, Xhelil Metaj, Dashamir Balla, Endrit Daci, Gentian Deda dhe Përparim Logu.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drogë Korçe me thasë, dy poseduesit zbulohen lehtësisht nga policia (FOTO)
Plagosja e 5 personave, policia arreston shoferin e "Mercedes Benz" dhe jep detaje të hollësishme për ngjarjen e rëndë »
Article Logic
Execution time: 0.010838985443115
array(1) { ["section"]=> string(79) "grabitja-ne-rinas-gjykata-jep-denimin-per-6-punonjesit-e-policise-private-78110" }