Grabitja në Rinas, thirret në polici gruaja e Renaldo Sulës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:28 25-04-2019 Grabitja në Rinas, thirret në polici gruaja e Renaldo Sulës

Gjykata e Tiranës ka dhënë ditën e djeshme masën e sigurisë  'arrest me burg' për Renaldo Sulën, 25 vjeç, i cili është një nga autorët e grabitjes së Rinasit.

Ditën e sotme është thirrur në polici, gruaja e Sulës për të dhënë dëshminë e saj .

Mësohet se ajo është shtetase gjermane dhe nuk dihet lidhja që mund të ketë me ngjarjen.

Kujtojmë, që bashkë me Sulën, gjykata ka dhënë 'arrest me burg' për Saimir Çelën, 28 vjeç dhe 38-vjeçari Oltian Veselin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020954132080078
array(1) { ["section"]=> string(65) "grabitja-ne-rinas-thirret-ne-polici-gruaja-e-renaldo-sules-161824" }