Grabitja spektakolare në Rinas, arrestohet një tjetër person

Publikuar tek: aktualitet, më 09:39 10-02-2017 Grabitja spektakolare në Rinas, arrestohet një tjetër person

Arrestohet një tjetër person lidhur me grabitjen e bujshme ditën e djeshme në afërsi të Rinasit.

I arrestuari është drejtuesi teknik i shoqërisë së sigurimit “Jaguar”, Fatmir Gapi 56 vjeç.

Sipas zëdhënësit të Bankës së nivelit të dytë, BKT, janë grabitur mbi 2 milion euro.

Sakaq, ditën e djeshme u arrestuan  pesë punonjës të kompanisë private të security që transportonte paratë.

Bëhet fjalë për shtetasit:

Xhelil Metaj, 43 vjeç punonjes SHPSF,

Gentian Dedja, 31 vjeç  punonjes SHPSF,

Perparim Logu, 39 vjeç , punonjes SHPSF,

Endrit Daçi, 31 vjeç , shofer i shoqerise,

Dashamir Balla, 42 vjeç shofer i shoqerise.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja si do të variojnë temperaturat
Falsifikonin pasaporta dhe viza, arrestohen 2 persona (Emrat) »
Article Logic
Execution time: 0.010395050048828
array(1) { ["section"]=> string(65) "grabitja-spektakolare-ne-rinas-arrestohet-nje-tjeter-person-68299" }