Grabitje me armë gjatë natës një biznes në autostradën Tiranë-Durrës (SHUMA QË MORËN)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:12 02-03-2018 Grabitje me armë gjatë natës një biznes në autostradën Tiranë-Durrës (SHUMA QË MORËN) ilustruese

Grabitet një biznes në autostradën Tiranë-Durrës.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të natës, ku sipas të dhënave të para dyshohet se 4 persona të armatosur kanë kërcënuar rojen e objektit me armë zjarri dhe më pas kanë mundur të marrin një shumë prej 200 mijë lekësh të reja.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbulimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hidhet nga kati i 10-të i pallatit, gjen vdekjen një grua
Rama prezanton projektin e rëndësishëm: Bëmë çmos të ndalim hemorragjinë »
Article Logic
Execution time: 0.012866973876953
array(1) { ["section"]=> string(90) "grabitje-me-arme-gjate-nates-nje-biznes-ne-autostraden-tirane-durres-shuma-qe-moren-111964" }