Grabitje me armë në Korçë, dy persona vjedhin banesën e të moshuarve

Publikuar tek: aktualitet, më 22:41 14-10-2019 Grabitje me armë në Korçë, dy persona vjedhin banesën e të moshuarve

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen Nr.3 të qytetit të Korçës.

Mësohet se dy grabitës kanë hyrë në shtëpinë e një çifti të moshuarish.

Nën kërcënimin e armëve, ata kanë  marrë një sasi parash nga 85 vjeçarët me iniciale 'F.R.' DHE 'A.R'.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendgjarje dhe po punon zbulimin e identitetit të grabitësve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022761821746826
array(1) { ["section"]=> string(74) "grabitje-me-arme-ne-korce-dy-persona-vjedhin-banesen-e-te-moshuarve-182069" }