Grabitje me armë në Tiranë, hajdutët marrin xhiron ditore nga farmacia

Publikuar tek: aktualitet, më 21:12 26-01-2021 Grabitje me armë në Tiranë, hajdutët marrin xhiron ditore nga farmacia Ilustruese

Një grabitje me armë ka ndodhur në një farmaci në Tiranë.  

Ngjarja ka ndodhur pas shkollës 'Sami Frashëri', ku një person i maskuar nën kërcënimin e armës ka marrë xhiron ditore të farmacisë.

Policia është vënë në ndjekje të hajdutin, teksa ka ngritur disa pika kontrolli. 

Ndërkaq, janë sekuestruar kamerat e biznesit për të identifikuar autorin. 

Sipas dëshmitarëve, personi që kreu grabitjen është i ri në moshë dhe kishte të veshur një bluzë sportive ngjyrë gri dhe maskë të zezë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zona e Nën Shkodrës problematike, gjithë ushtria në aksion për të shpëtuar qingjat nga mbytja (Foto)
Kaloi java e 3-të e janarit dhe Pfizer s’i ka sjellë 10 mijë dozat anti-Covid, Rakacolli: S’ka asnjë problem, vaksinimi po vazhdon... »
Article Logic
Execution time: 0.010747194290161
array(1) { ["section"]=> string(76) "grabitje-me-arme-ne-tirane-hajdutet-marrin-xhiron-ditore-nga-farmacia-236520" }