Grabitje me armë në Tiranë, policia në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 20:51 18-02-2017 Grabitje me armë në Tiranë, policia në vendngjarje FOTO ILUSTRUESE

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Allias të Tiranës.

Një person i maskuar dhe i armatosur ka hyrë brenda në një market dhe ka grabitur xhiron ditore. Dyshohet se agresori është larguar në këmbë nga vendngjarja. Nga grabitja nuk ka persona të lënduar, ndërkohë policia ka nisur hetimet për identifikimin e autorit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tiranë, var veten 23 vjeçari në ambientet e paraburgimit të 302, ishte dënuar për plagosje të lehtë
Basha në çadër me protestuesit, bën gjestin e papritur me policët (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010648965835571
array(1) { ["section"]=> string(55) "grabitje-me-arme-ne-tirane-policia-ne-vendngjarje-69175" }