Grabitje me maska në Unazën e Re, i drejtojnë pistoletën një personi, i marrin paratë dhe orën

Publikuar tek: aktualitet, më 08:11 30-05-2017 Grabitje me maska në Unazën e Re, i drejtojnë pistoletën një personi, i marrin paratë dhe orën foto ilustruese

Dy persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një person në Unazë të Re.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë vonë, rreth orës 23:30, në rrugën “Loni Ligori”.

Sipas policisë, dy persona të maskuar, të cilët dyshohet të kenë patur me vete një armë zjarri, i kanë vjedhur me dhunë, 7.000 lekë dhe një orë dore të markës “Omega”, shtetasit I. H., 56 vjeç.

Në momentin e grabitjes, 56-vjeçari po qëndronte jashtë automjetit të tij tip “Skoda”.  

Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 3 persona dalin para “Volksvagen-it” dhe i grabisin 1 milion lekë ekonomistes në Tiranë
Korçë, gjenden 90 kg drogë të fshehura në mes të pyllit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011280059814453
array(1) { ["section"]=> string(98) "grabitje-me-maska-ne-unazen-e-re-i-drejtojne-pistoleten-nje-personi-i-marrin-parate-dhe-oren-80468" }