Grace, 12 vjeçarja që po çmend amerikanët me talentin e saj (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 10:41 09-06-2016

Është vetëm 12 vjeç por ka një talent të jashtëzakonshëm dhe juria e “America’s got talent”  mendon se ajo është një Taylor Swift e ardhshme.

Një zë vërtet i rrallë ky i Grace Vanderwaal. Për më shumë ndiqni interpretimin video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032952070236206
array(1) { ["section"]=> string(70) "grace-12-vjecarja-qe-po-cmend-amerikanet-me-talentin-e-saj-video-42947" }