Gramoz Ruçi kryetar i ri i Kuvendit? Si përgjigjet ai pak minuta para Asamblesë së PS-së

Publikuar tek: politike, më 10:04 27-08-2017 Gramoz Ruçi kryetar i ri i Kuvendit? Si përgjigjet ai pak minuta para Asamblesë së PS-së

Gramoz Ruçi është paraqitur në ambientet e hotelit ku do të mbahet dhe Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste.

Kryetari i Grupit Parlamentar, i pyetur nga gazetarët jashtë ambientit ku do zhvillohet mbledhja, nëse do jetë kryetar i Parlamentit, u përgjigj; “Prisni mbledhjen”, duke refuzuar të japë një përgjigje.

Tashmë na mbetet të ndjekim mbledhjen për të kuptuar se çfarë do të ndodhë. Deri tani kanë mbërritur politikanë të Partisë Socialiste, por që kanë refuzuar të komentojnë në lidhje me atë çfarë mund të ndodhë, apo nëse do të marrin dhe një mandat të dytë për të qenë në krye të ministrive. /Newsbomb.al/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0059888362884521
array(1) { ["section"]=> string(93) "gramoz-ruci-kryetar-i-ri-i-kuvendit-si-pergjigjet-ai-pak-minuta-para-asamblese-se-ps-se-90305" }