Gramoz Ruçi në club, sa ndryshe duket politikani kur del për jetë nate (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:46 26-05-2017 Gramoz Ruçi në club, sa ndryshe duket politikani kur del për jetë nate (FOTO)

Nënkryetari i grupit parlamentar dhe deputeti i Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi është parë teksa frekuenton jetën e natës.

Ajo që ra në sy menjëherë në një nga club-et e natës nw Tiranw është se Ruçi duket mjaft i çlirët dhe pozon në një foto selfie me një nga përfaqësuesit e lokalit i qeshur, duhet thënë ndryshe nga imazhi i krijuar për politikanin “gjithnjë serioz dhe të prerë”.

Edhe veshja e Ruçit është një tjetër detaj, pasi duket mjaft sportiv me ngjyrat e forta të xhaketës dhe bluzës nën të.

Mesa duket, deputeti është argëtuar dhe çlodhur paksa, tashmë që motorrët e fushës janë ndezur dhe një garë e nxehtë e pret përpara deri më 25 qershor. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02015209197998
array(1) { ["section"]=> string(80) "gramoz-ruci-ne-club-sa-ndryshe-duket-politikani-kur-del-per-jete-nate-foto-80050" }