Gramoz Ruçi takon Tom Doshin, kafe në Sheraton

Publikuar tek: politike, më 13:28 14-07-2015 Gramoz Ruçi takon Tom Doshin, kafe në Sheraton Gramoz Ruçi dhe Tom Doshi

Gramoz Ruçi takon Tom Doshin në Sheraton. Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Gramoz Ruçi ka takuar një nga deputetët që është përjashtuar prej tyre, Tom Doshin.

Mësohet se takimi i tyre është realizuar pas përfundimit të seancës parlamentare ku foli presidenti i Parlamentit Evropian Martin Schulz.

Nuk ka detaje të mëtejshme rreth asaj që mund të jetë biseduar mes tyre. Së fundmi Doshi ka shkuar në Parlament, duke u ulur në karrigen e tij të zakonshme, kur ishte pjesë e grupit parlamentar të PS.

 

Kohë më parë Doshi është parë në të njëjtën lokal edhe me Dritan Priftin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095160007476807
array(1) { ["section"]=> string(51) "gramoz-ruci-takon-tom-doshin-kafe-ne-sheraton-16144" }