Granit Xhaka “çmonton” portën, shënon një supergol (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 20:51 15-09-2018 Granit Xhaka “çmonton” portën, shënon një supergol (VIDEO) Granit Xhaka

Arsenali pasditen e sotme ka arritur një fitore shumë të rëndësishme ndaj Newscastle në transfertë, ku ja fituar me rezultatin e ngushtë 1-2. 

Për miqtë shënuan Granit Xhaka dhe Mesut Ozil në pjesën e dytë. Takimi u hap nga lojtari shqiptar, ku me një goditje dënimi “çmontoi” portën e kundërshtarit.

Në fakt mesfushori na ka mësuar me të tilla finalizime nga distanca, si në Kupën e Botës në “Rusi 2018” ku shënoi një perlë ndaj Serbisë. Ky ishte goli i parë i sezonit të ri për 25 vjeçarin.

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090899467468262
array(1) { ["section"]=> string(60) "granit-xhaka-cmonton-porten-shenon-nje-supergol-video-134463" }