Granit Xhaka i propozon të dashurës martesë, zbuloni përgjigjen e saj

Publikuar tek: sport, më 15:32 23-06-2017 Granit Xhaka i propozon të dashurës martesë, zbuloni përgjigjen e saj

Futbollisti i njohur me origjinë shqiptare Granit Xhaka dhe e dashura e tij Leonita Lekaj kanë vendosur të hedhin bashkarisht një hap të rëndësishëm në jetë.

Graniti e ka ftuar në një darkë romantike, i ulur në gjunjë me unazën në dorë i ka kërkuar të bëhet  bashkëshortja e tij.

Emocionet e këtij momenti të magjishëm që ka përjetuar Leonita përcillen mjaft qartë edhe në foton që ka publikuar futbollisti në “Instagram”.

 “Ajo tha po. Një top i artë është mrekulli, një grua e artë është parajsë!”, shkruan Graniti krahas fotos.

Nuk kishte si t’i rezistonte këtij propozimi nga personi i saj i zemrës. 

Capture.PNG

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.096095085144043
array(1) { ["section"]=> string(74) "granit-xhaka-i-propozon-te-dashures-martese-zbuloni-pergjigjen-e-saj-83575" }