Granit Xhaka luan me Arsenalin, bashkëshortja e tij i shpreh mbështetjen në mënyrën më të ëmbël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:32 29-05-2019 Granit Xhaka luan me Arsenalin, bashkëshortja e tij i shpreh mbështetjen në mënyrën më të ëmbël

Ndërkohë që futbollisti shqiptar Granit Xhaka është duke luajtur kundra Çelsit nën fanellën e Arsenalit, nuk ka munguar mbështetja e shumtë për të.

Edhe bashkëshortja e tij Leonita, e cila është shtatzënë i ka shprehur mbështetjen personit të zemrës në mënyrën më të ëmbël të mundshme.

Ajo ka publikuar një foto në Insta Story në të cilën mbishkruan: ‘Paç fat babi, mami dhe unë të duam!’

Kujtojmë që lajmin e bukur e ka dhënë vetë çifti pak ditë më parë përmes një statusi në ‘Instagram’.

Screenshot_3.png

 

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093221664428711
array(1) { ["section"]=> string(101) "granit-xhaka-luan-me-arsenalin-bashkeshortja-e-tij-i-shpreh-mbeshtetjen-ne-menyren-me-te-embel-166212" }