Granit Xhaka shijon drekën me të dashurën dhe dikë që s’po i lë “rehat” (Foto)

Publikuar tek: sport, më 19:46 03-07-2016 Granit Xhaka shijon drekën me të dashurën dhe dikë që s’po i lë “rehat” (Foto)

Mediat thonë se Granit Xhaka po shijon pushimet në Dubai me të dashurën e tij, bukuroshen Leonita Lekaj, por bashkë me çiftin është edhe një person i tretë, që duket se s’po i lë “rehat”.

Ai është vëllai i Leonitës, i cili po e shoqëron çiftin ngado që shkojnë. Së fundmi ata kanë shijuar së bashku një drekë. Prania e vëllait të Leonitës mbase është një shenjë që Graniti e ka seriozisht lidhjen me të e ndoshta së shpejti bën hapin e madh.

Screensbbdfhshdjst_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.099689960479736
array(1) { ["section"]=> string(80) "granit-xhaka-shijon-dreken-me-te-dashuren-dhe-dike-qe-s-po-i-le-rehat-foto-45416" }