Gratë deputete nga Tirana zbarkojnë në Dibër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:32 11-09-2016 Gratë deputete nga Tirana zbarkojnë në Dibër

Deputetet e Partisë demokratike Majlinda Bregu dhe Dhurata Çupi kanë zbarkuar në Dibër këtë mëngjes në mbështetje të kandidatit demokrat për Bashkinë e Dibrës, Sheferedin Shehu.

Çupi është deputetja më e re në Kuvendin e Shqipërisë e cila iu bashkua selisë blu pas largimit të Sheferedin Shehut i cili kandidon si kryetar Bashkie në Dibër.

Të veshura serioze dhe me shikim largpamës, deputetet qëndrojnë pranë posterit në mbështetje të kandidatit demokrat.

“Me Dhuraten nga Tirana, sefte deputete ne Diber” shkruan Bregu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021449089050293
array(1) { ["section"]=> string(50) "grate-deputete-nga-tirana-zbarkojne-ne-diber-52600" }