Gratë dominojnë burrat në minorancë. Edi Rama tryezë europiane në Kryeministri…(FOTO)

Publikuar tek: politike, më 14:47 04-03-2016 Gratë dominojnë burrat në minorancë. Edi Rama tryezë europiane në Kryeministri…(FOTO)

Gratë rrethojnë Ramën në Kryeministri duke thyer tabutë. Një tryezë krejtësisht femërore kjo e kryeministrit me delegacionin europian të kryesuar nga Mogherini.

Vetëm pesë burra në një tryezë mbushur me gra për Evropën. Burrat, të përbërë nga kryeministri Edi Rama, ministri i Jashtëm Ditmir Bushati, drejtori i Komunikimit Endri Fuga dhe 2 përfaqësues të BE-së rrethohen nga plot 11 gra.

Federica Mogherini, shefja e Politikës së Jashtme dhe Sigurisë në Bashkimin Europian ka vizituar Shqipërinë, ku ka takuar edhe kryeministrin Edi Rama dhe bashkë me delegacionet përkatëse janë ulur në këtë tryezë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089430809020996
array(1) { ["section"]=> string(88) "grate-dominojne-burrat-ne-minorance-edi-rama-tryeze-europiane-ne-kryeministri-foto-34215" }