Gratë politikane të Ramës bëhen bashkë në kafenenë e Kuvendit, të kuruara në çdo detaj...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:43 11-09-2017 Gratë politikane të Ramës bëhen bashkë në kafenenë e Kuvendit, të kuruara në çdo detaj...

Këto janë gratë e politikës, të përzgjedhurat e Ramës të cilat janë bërë bashkë në kafenenë e Kuvendit.

Deputetet Elisa Spiropali, Vasilika Hysi, ministrja e Arsimit dhe Sportit Lindita Nikolla, ministja e Mbjotjes Olta Xhaçka, ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu e zv.kryeministrja Senida Mesi kanë kaluar pak kohë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Dukshëm bien në sy fytyrat e qeshura e veshjet ngjyra-ngjyra. Të gjitha të krehura e të kuruara deri në detaj. Urojmë që po kaq e kuruar të jetë edhe puna e zyrtareve të Ramës në 4 vitet e ardhshme qeverisëse.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079128742218018
array(1) { ["section"]=> string(91) "grate-politikane-te-rames-behen-bashke-ne-kafenene-e-kuvendit-te-kuruara-ne-cdo-detaj-91936" }