Greg Rama publikon FOTON e papritur për ditëlindje, befason ngjashmëria që ka me të atin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:57 12-08-2019 Greg Rama publikon FOTON e papritur për ditëlindje, befason ngjashmëria që ka me të atin

Sot për djalin e madh të kryeministrit Edi Rama, Gregor Rama është një ditë e veçantë, pasi ai feston ditëlindjen.

Gregori mbush plot 29 vjeç dhe këtë e ka treguar sot përmes një postimi në Instagram.

Ai ka publikuar një foto me efektet e rrjetit social ‘Snapchat’, nsë të cilën shfaqet me disa vite më shumë.

‘Lindur në këtë datë, 29 vite më parë’, shkruan djali i Ramës përkrah fotos.

Ajo çfarë bie në sy është se Gregori ka një ngjashmëria shumë të madhe me të atin dhe vitet e shtuara e konfirmojnë edhe më tepër.

68736769_349167402684653_902146778034339840_n (1).png

auto_familja_rama1546338711.jpg

edi-linda-greg.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007033109664917
array(1) { ["section"]=> string(94) "greg-rama-publikon-foton-e-papritur-per-ditelindje-befason-ngjashmeria-qe-ka-me-te-atin-175110" }