Gregu i Edi Ramës i pagjumë, ka një sugjerim për ata që mbrëmë kanë ndenjur zgjuar si ai

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:49 14-06-2016 Gregu i Edi Ramës i pagjumë, ka një sugjerim për ata që mbrëmë kanë ndenjur zgjuar si ai

Djali i kryeministrit Edi Rama spikat në rrjetet sociale për natyrën e veçantë të postimeve.

Këtë herë, Gregu, nën statusin: “ç’jetë e poshtër”, dhe i pagjumë ka dhënë një sugjerim për të gjithë ata që mbrëmë ishin si ai, ndërsa ora shënonte 3:00 e mëngjesit.

“Për të mos humbur në 3:00AM Live(Besoj te RTSH sport)- NBA Finals GS-Cleveland, për ata që vuajnë nga insomnia”, shkruan Gregu pa zbuluar arsyen se pse ai vetë vuan nga pagjumësia.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093190670013428
array(1) { ["section"]=> string(93) "gregu-i-edi-rames-i-pagjume-ka-nje-sugjerim-per-ata-qe-mbreme-kane-ndenjur-zgjuar-si-ai-43431" }