Greku që ngacmon Dalina Buzin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:45 10-02-2015 Greku që ngacmon Dalina Buzin

Një grek i thyer në moshë, duket se i ka rënë në qafë Dalina Buzit. Dalinës, i është dukur argëtuese kjo situatë dhe ka menduar ta ndajë foton me “grekun e saj” për publikun e gjerë.

“ Ky greku me syze ka një orë që më sheh”- shkruan ajo.

Dalina madje, kërkon edhe mendimin e kolegut të saj Olti Currit dhe e pyet nëse mund t’i flasë se ndoshta ky greku është ndonjë pronar anijesh.

“Mos do t’i lexosh edhe gazetën?!”-i kthen menjëherë përgjigje Olti Curri.

Ne, s’kemi ç’ti shtojmë  më shumë përgjigjes së Oltit. Ai ia ka thënë të gjitha...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033785820007324
array(1) { ["section"]=> string(34) "greku-qe-ngacmon-dalina-buzin-2965" }