Greqi, shqiptari kapet nga policia me “Benz”-in e mbushur plot me kanabis

Publikuar tek: rajon, më 19:24 10-09-2017 Greqi, shqiptari kapet nga policia me “Benz”-in e mbushur plot me kanabis

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi në makinën e tij janë gjetur plot 88 kilogram kanabis sativa.

Shqiptari e kishte mbushur makinën tip Benz me plot 42 pako kanabis në bagazh dhe pjesën e pasme pa u munduar ta fshehë.

52-vjeçari shqiptar është arrestuar në vendin e quajtur Sideri të Filatit, rreth 20 km nga kufiri me Shqiperinë.

Në pranga është vënë edhe një shtetas grek, i cili rezulton të jetë pronari i makinës.

dfth4r6ju5uedgtr.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk mori pjesë në seancën e jashtëzakonshme të thirrur nga opozita, reagon Haradinaj: Kjo ftesë nuk meriton respekt
Kosova përkujton 11 shtatorin 2001, aktivitete në nderim të viktimave »
Article Logic
Execution time: 0.011938810348511
array(1) { ["section"]=> string(76) "greqi-shqiptari-kapet-nga-policia-me-benz-in-e-mbushur-plot-me-kanabis-91854" }