Greqia, Italia? Jo, këto janë plazhet e Shqipërisë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 15:16 23-08-2015 Greqia, Italia? Jo, këto janë plazhet e Shqipërisë

Si foto për ditën e sotme është përzgjedhur panorama e një prej plazheve të Ksamilit e publikuar nga website francez i udhëtimeve “Tourdumonde.fr”. Faqja franceze e internetit ka publikuar këtë foto në profilin e saj në facebook, ku shkruan: “Greqia, Italia? Jo, këto janë plazhet e Shqipërisë”. Prej kohësh vendi ynë është në vëmendjen e mediave më prestigjoze por edhe të blogjeve të ndryshme, të cilat reklamojnë bukuritë e bregdetit dhe maleve shqiptare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kep Merli, ‘’Maldievet Evropiane’’
Ura e Mesit në Shkodër »
Article Logic
Execution time: 0.015069007873535
array(1) { ["section"]=> string(53) "greqia-italia-jo-keto-jane-plazhet-e-shqiperise-18986" }