Greta Koçi mohon operacionet plastike, fansat shpërthejnë në ofendime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:38 04-06-2016

Këngëtarja Greta Koçi nuk i ka shpëtuar ndjekësve në rrjetet sociale rreth operacioneve plastike, ku ndryshimet në fytyrë janë të dukshme.

Në faqen ‘Vipat e Bllokut’ ku postohen foto të atyre vipave që kanë kryer operacione plastike Greta ka qenë shpeshherë protagonist.

Në një intervistë të dhënë këngëtarja ka  mohuar të ketë kryer operacione plastike duke shtuar se njeriu ndryshon me moshën. Pas publikimit të videos, kanë shpërthyer komentuesit duke e ofenduar dhe duke i treguar edhe një herë operacionet e shumta që ka kryer.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017997026443481
array(1) { ["section"]=> string(74) "greta-koci-mohon-operacionet-plastike-fansat-shperthejne-ne-ofendime-42417" }