Greta Koçi ndryshon “look”, nuk do ta besoni se si duket ajo tani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:57 22-08-2017 Greta Koçi ndryshon “look”, nuk do ta besoni se si duket ajo tani

Këngëtarja e njohur e tregut muzikor shqiptar, Greta Koçi, e famshme për zërin e saj shumë melodioz por edhe për bukurinë  e saj fizike, ditët e fundit i ka habitur të gjithë fansat e saj me “look-un” e ri.

E njohur gjithmonë si një brune tejet simpatike, Greta këtë herë vjen shumë ndryshe duke i kthyer flokët e saj në ngjyrë të kuqe dhe të shtrira duke eleminuar ondet e saj karakteristike.

Gjithsesi edhe pse me një “look” të ndryshuar, "Greta mbetet Greta", e njëjta këngëtare simpatike që ka bërë për vete mijëra fansa në Shqipëri dhe jo vetëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021083831787109
array(1) { ["section"]=> string(68) "greta-koci-ndryshon-look-nuk-do-ta-besoni-se-si-duket-ajo-tani-89861" }