Greta Koçi në lidhje me Gold AG?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:52 13-12-2015 Greta Koçi në lidhje me Gold AG?

Gjatë këtij viti reperi Gold AG dhe këngëtarja Greta Koçi kanë publikuar dy këngë në bashkëpunim me njëri-tjetrin dhe për këtë afrim të tyrin mediat rozë kanë shkruar shumë.

Shpesh herë është aluduar se mes Gold AG dhe Gretës ekziston më shumë se thjesht një lidhje punë, por këtë zëra i ka hedhur poshtë vetë reperi nga Presheva.

Ai ka thënë për “Prive” se mes tij dhe Greta Koçit kanë marrëdhënie si kolegë dhe asgjë më shumë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029778957366943
array(1) { ["section"]=> string(37) "greta-koci-ne-lidhje-me-gold-ag-27685" }