Greta Koçi, një “lady in red”, e panjohshme në fotot e reja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:14 17-12-2016 Greta Koçi, një “lady in red”, e panjohshme në fotot e reja

Dy fotografitë e fundit të Greta Koçit të publikuara në Instagramin e saj kanë marrë mijëra pëlqime, dhe po aq komplimente ka marrë këngëtarja nga fansat për veshjen e saj.

Një “Lady in red”, Greta pozon për fotografin Juxhin Kurti me fustanin e kuq që i tregon linjat perfekte.

Sasdq23qegtghhhreenshot_1.jpg

Scsdq3wftqagggghot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033612012863159
array(1) { ["section"]=> string(61) "greta-koci-nje-lady-in-red-e-panjohshme-ne-fotot-e-reja-62956" }