Greta Koçi një talent i pazbuluar, pas Shakohoxhës shikoni kush e ka radhën (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:09 03-11-2016

@gretakoci1 kesaj rradhe me imiton mua?

A video posted by Singer/Songwriter (@enikociiii) on

Këngëtarja Greta Koçi ka treguar që është e aftë të imitoj më së miri personat. Pas komentatorit Shakohoxha, Greta ka imituar motrën e saj Enin.

Ajo e imiton Enin në një moment kur ajo e ka me nxitim dhe këmbëngul për të gjetur dyqanin…duke lënë dhe motrën pa bukë.

Ka qenë pikërisht këngëtarja Eni e cila ka postuar videon në Instagram, duke shkruar “Kësaj radhe më imiton mua”.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shihni sa përrallore duket këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare(FOTOT)
Dua Lipa ‘mbërthen’ fansat, mijëra klikime vetëm pak orë pas publikimit të videoklipit më të ri (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.010776996612549
array(1) { ["section"]=> string(86) "greta-koci-nje-talent-i-pazbuluar-pas-shakohoxhes-shikoni-kush-e-ka-radhen-video-58359" }