Greta Koçi: Nuk do martohesha me një socialist, Berisha ka të drejtë për armët

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:29 22-04-2016

Këngëtarja Greta Koçi e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, ka deklaruar se “princi i kaltër” i saj nuk mund të jetë socialist. Këngëtarja theksoi se edhe bindjet politike ndikojnë në një lidhje dhe prandaj ajo si demokrate nuk mund të martohej me një socialist.

Sa i përket deklaratës së ish-kryeministri Sali Berisha, Koçi u shpreh në mbështetje të tij, duke deklaruar se situata e rendit në vend është përkeqësuar dhe është rritur numri i vrasjeve dhe shpërthimeve me tritol.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030899047851562
array(1) { ["section"]=> string(82) "greta-koci-nuk-do-martohesha-me-nje-socialist-berisha-ka-te-drejte-per-armet-38415" }