Greta Koçit ‘’16’’ i rri sahati, feston ditëlindjen që asnjëherë s’ndryshon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:54 26-09-2016 Greta Koçit ‘’16’’ i rri sahati, feston ditëlindjen që asnjëherë s’ndryshon

Ditëlindja e Greta Koçit ka qenë gjithnjë objekt batutash, madje edhe vetë këngëtarja e ka marrë me sportivitet dhe po ‘16’ i rri sahati.

Edhe pse sot feston përvjetorin e saj të 25-të, nëpërmjetë një postimi Greta nuk kursen as ironinë teksa shkruan:

“Sot mbusha sërisht 16 vjeç. Flm të gjithëve me zemër për qindra urimet tuaja. Përqafime” shkruan Greta.

greta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031350135803223
array(1) { ["section"]=> string(76) "greta-kocit-16-i-rri-sahati-feston-ditelindjen-qe-asnjehere-s-ndryshon-54123" }