Grida Duma anulon në momentin e fundit përballjen me Dakon në Top Show, stafi në vështirësi

Publikuar tek: politike, më 21:23 16-06-2015 Grida Duma anulon në momentin e fundit përballjen me Dakon në Top Show, stafi në vështirësi

Kandidatja e djathtë për Durrësin  Grida Duma sapo ka anuluar përballjen e paralajmëruar me kandidatin e majtë Vangjush Dakon në Top Show.

Duma e kishte konfirmuar pjesëmarrjen e saj për produksionin por në momentin e fundit, pak para nisjes së emisionit është kujtuar ta anulojë. Një gjë e tillë ishte e papritur për përgjegjësit dhe produksionin e këtij emisioni të cilët janë vënë disi në vështirësi pasi gjithçka ishte e programuar. Ende nuk dihen arsyet se pse Duma u tërhoq nga përballja me kandidatin rival. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095539093017578
array(1) { ["section"]=> string(96) "grida-duma-anulon-ne-momentin-e-fundit-perballjen-me-dakon-ne-top-show-stafi-ne-veshtiresi-13779" }