Grida Duma dhe Ilva Tare në foto së bashku, por në mes vënë analistin (FOTO NE BRENDESI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:32 03-03-2016 Grida Duma dhe Ilva Tare në foto së bashku, por në mes vënë analistin (FOTO NE BRENDESI)

Është bërë traditë që personazhet e njohur të ekranit, pas çdo emisioni që zhvillojnë në studiot e tyre, bëjnë edhe ndonjë ‘”Selfie’’ dhe ua shpërndajnë ndjekësve në rrjetet sociale.

Kështu ka bërë edhe Ilva Tare, pas përfundimit të emisionit, në këtë foto. Ajo ka ftuar ish-kandidaten për kryetare bashkie në Durrës, demokraten Grida Duma. Të dyja në superformë, tërheqin mjaft vëmendjen. Por kësaj radhe nuk kanë dashur të tregohen egoiste, duke ia dedikuar plotësisht këtë foto vetes së tyre. Në mes kanë marrë analistin Alfred Lela, i cili me siguri që do jetë ndjerë i përkëdhelur…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092039108276367
array(1) { ["section"]=> string(91) "grida-duma-dhe-ilva-tare-ne-foto-se-bashku-por-ne-mes-vene-analistin-foto-ne-brendesi-34088" }