Grida Duma feston ditëlindjen, një grup të rinjsh surprizojnë ish deputeten (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:22 12-06-2019 Grida Duma feston ditëlindjen, një grup të rinjsh surprizojnë ish deputeten (VIDEO)

Ish deputetja e PD, Grida Duma festoi dje 42 vjetorin e lindjes.

Sapo ka trokitur ora 00:00 një grup të rinjsh të cilët mbanin në dorë një tortë duke i kënduar  këngën e ditëlindjes, kanë suprizuar ish deputeten.

Teksa Duma ka fryrë qirinjtë, të rinjtë i kanë kërkuar të mendojë një dëshirë.

'Dëshirë? Dëshirat janë në zot', dëgjohet të thotë Duma.

Përveçse si politikane, kujdesi ndaj vetes, mënyra se si vishet, e kanë vënë shpesh ish deputeten në qendër të mediave.

Grida bëhet shpesh pjesë e portaleve për fotot e bukura që poston dhe artikulimin e pastër që e karakterizon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023643016815186
array(1) { ["section"]=> string(87) "grida-duma-feston-ditelindjen-nje-grup-te-rinjsh-surprizojne-ish-deputeten-video-167902" }