Grida Duma: Lajmi për divorcin, i shëmtuar

Publikuar tek: aktualitet, më 16:42 11-04-2015 Grida Duma: Lajmi për divorcin, i shëmtuar

Sekretarja për Marrdhëniet me Publikun në PD, Grida Duma i është përgjigjur shkurtimisht lajmeve se është divorcuar nga bashkëshorti i saj, Iliri.

Duma i ka konsideruar këto thashetheme si të shëmtura, ndërsa ka falenderuar familjen e saj për sakrificat që bën duke u përballur me to.

“Falenderoj familjen time për sakrificat që duhet të bëjë edhe duke dëgjuar këto shëmti”, është shprehur shkurtimisht Duma për Bluetooth.

Disa ditë më parë një publikuar në rrjetet sociale e më pas në media foto të Gridës duke darkuar me familjen e saj në një prej restoranteve të qytetit të Durrësit.

Lexo edhe:

Grida Duma i përgjigjet medieve që folën për divorcin e saj, shfaqet në publik me bashkëshortin dhe djalin

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lame kritika Dakos në prani të Ramës: Janë bërë gabime në ndërtimin e Durrësit
Nikolla kërkon nga Nishani shkarkimin e rektorit të Universitetit të Durrësit »
Article Logic
Execution time: 0.01373291015625
array(1) { ["section"]=> string(45) "grida-duma-lajmi-per-divorcin-i-shemtuar-8454" }