Grida Duma, motoristja më e re në kryeqytet! Tërheq vëmendjen e të gjithëve (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:08 10-03-2019 Grida Duma, motoristja më e re në kryeqytet! Tërheq vëmendjen e të gjithëve (FOTOT)

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka treguar një anë tjetër të sajën që askush nuk e ka ditur më parë.

E ftuar gjatë mbrëmjes së djeshme në emisionin 'Xing me Ermalin', Duma është shfaqur në një tjetër formë.

Veshur si motoriste, jashtë profilit politik dhe veshjeve zyrtare, ish-deputetja ka shpërndarë pica nëpër kryeqytet për të gjithë klientët e interesuar.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e shumë kalimtarëve, të cilët e kanë fotografuar dhe i kanë shpërndarë pamjet në rrjetet sociale duke i bërë kështu virale.

Padyshim Grida Duma është motoristja më interesante që keni parë në rrugët e kryeqytetit.

54434114_415454352377790_6543061416197226496_n.jpg

53740627_342755889697956_3392215563232083968_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063869953155518
array(1) { ["section"]=> string(86) "grida-duma-motoristja-me-e-re-ne-kryeqytet-terheq-vemendjen-e-te-gjitheve-fotot-155889" }