Grida Duma PËRPLASET me Spartak Ngjelën live: Amerikanët nuk kanë zbritur poshtë pallatit tënd me aeroplan. I kthehet ASHPËR avokati: Zonjë, mbaje gjuhën brenda dhëmbëve (DEBATI)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:43 15-04-2019 Grida Duma PËRPLASET me Spartak Ngjelën live: Amerikanët nuk kanë zbritur poshtë pallatit tënd me aeroplan. I kthehet ASHPËR avokati: Zonjë, mbaje gjuhën brenda dhëmbëve (DEBATI)

Ish-deputetja e PD Grida Duma është përplasur ashpër mbrëmjen e sotme me avokatin e njohur Spartak Ngjela, në studion e emisionit Open teksa flitej për protestën e opozitës më 13 prill.

Debati mes Dumës dhe Ngjelës nisi pasi ky i fundit u shpreh se në protestë kishte persona që ishin paguar për të shkaktuar trazira, persona këta që mbanin maska në fytyrë.

DEBATI I PLOTË:

Ngjela: Ata persona janë me maska në fytyrë

Duma: Maska jote është më e rrezikshme se një maskë letre

Ngjela: Zonjë, mbaje gjuhën brenda dhembëve

Duma: Nuk e thua dot këtë për maskat në një media të madhe

Ngjela: Këto zonjë janë të paguara

Po po vazhdo, Jepi jepi vazhdo analizën

Duma: Askush nga amerikanët nuk zbret nga avioni poshtë pallatit tënd të tregoj ty strategjionë

Ngjela: Fjalët palidhje janë zhurmë

Me mua ruaju mirë se nuk mund të flasësh për mua

Duma: Mbi të gjitha harron që i quan protestuesit të paguar

Ata vijnë aty zotëri se nuk kanë asnjë mundësi

Ngjela: Nuk fshehet fytyra thash unë

Duma: Kudo në botë maskat kundragaz dhe ato që janë simbolike për të treguar fytyrën e kryeministrit janë të lejuara

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065550804138184
array(1) { ["section"]=> string(179) "grida-duma-perplaset-me-spartak-ngjelen-live-amerikanet-nuk-kane-zbritur-poshte-pallatit-tend-me-aeroplan-i-kthehet-ashper-avokati-zonje-mbaje-gjuhen-brenda-dhembeve-debati-160563" }