Grida Duma poston videon me premtimet e pambajtura nga Rama: Mbajtja e fjalës është gjithçka në politikë, ai do ikë dhe do mbajë përgjegjësi

Publikuar tek: politike, më 19:10 31-10-2020 Grida Duma poston videon me premtimet e pambajtura nga Rama: Mbajtja e fjalës është gjithçka në politikë, ai do ikë dhe do mbajë përgjegjësi Duma - Rama

Ish-deputetja e PD-së Grida Duma, ka postuar në rrjete sociale një video ku tregohen të gjitha premtimet e pambajtura nga Edi Rama.

Duma në statusin e saj shprehet se kryeministri i shqipërisë vetëm ka premtuar, por nuk ka realizuar asnjë prej premtimeve të tij.

Ajo thotë se “Fjala, mbajtja e fjalës është gjithçka në politikë, gjithçka!”. Deputetja gjithashtu shton se Rama do të mbajë përgjegjësi për të gjitha krimet që ai ka bërë në të shkuarën në dëm të popullit shqiptar.

Duma e mbyll postimin e saj duke thënë se 25 Prilli do jetë nisja e një ndryshimi jetësor për çdo shqiptar.

sts.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A ju erdhi keq që ju s’kualifikuan nga listat për deputetë? Salianji: Unë nuk i vë zjarrin...
»
Article Logic
Execution time: 0.014256954193115
array(1) { ["section"]=> string(145) "grida-duma-poston-videon-me-premtimet-e-pambajtura-nga-rama-mbajtja-e-fjales-eshte-gjithcka-ne-politike-ai-do-ike-dhe-do-mbaje-pergjegjesi-225950" }