Grida Duma publikon FOTON nga protesta, vëmendjen e të gjithëve e merr ‘look-u’ i ri i ish-deputetes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:33 04-06-2020 Grida Duma publikon FOTON nga protesta, vëmendjen e të gjithëve e merr ‘look-u’ i ri i ish-deputetes

Protestës kundër abuzimit në Bulevardin “Nënë Tereza” i janë bashkuar edhe personazhe ta njohur të ekranit.

Së fundmi, ka qenë ish-deputetja e PD Grida Duma, e cila ka publikuar një foto, ku shfaqet krah disa vajzave të reja dhe moderatores Eni Vasili.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve ka marrë ndryshimi i ‘look-ut’ të Dumës, e cila si rrallëherë ka bërë kaçurrela.

Kujtojmë se kjo protestë mori spunto nga rasti i fundit i përdhunimit të 15-vjeçares nga roja i shkollës dhe të rinj në Kamëz.

102668338_1674982109334093_8067351687574061056_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098669528961182
array(1) { ["section"]=> string(104) "grida-duma-publikon-foton-nga-protesta-vemendjen-e-te-gjitheve-e-merr-look-u-i-ri-i-ish-deputetes-209046" }