Grida Duma takim me banorët e Ishmit: Raprezalje nga tatimorët se fitoi e djathta

Publikuar tek: politike, më 21:59 28-06-2015 Grida Duma takim me banorët e Ishmit: Raprezalje nga tatimorët se fitoi e djathta

Kandidatja e Partisë Demokratike në qytetin e Durrësit, Grida Duma ka zhvilluar një takim ditën e djeshme me simpatizantët e PD-së në Ishëm duke i falënderuar ata për mbështetjen që i dhanë në zgjedhje.

Sipas Dumës, për shkak se në Ishëm fitoi e djathta, “tatimorët dhe inspektorët janë sulur në zonë me raprezalje”.

“Dje në Ishëm! Duke falenderuar përzemërsisht dhe me mirënjohje të gjithë qytetarët e Ishmit dhe jo vetëm, të cilët votuan për alternativën e zhvillimit të vërtetë. Po ashtu i premtova atyre se do ti gjendem në çdo mënyrë të mundshme në mbështetje, ndërsa këto ditë i janë sulur me raprezalje tatimorët dhe inspektorët, vetëm sepse aty fitoi e djathta”, shkruan Grida Duma.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099079608917236
array(1) { ["section"]=> string(86) "grida-duma-takim-me-banoret-e-ishmit-raprezalje-nga-tatimoret-se-fitoi-e-djathta-14841" }