Grida Duma zbret shkallët e Parlamentit, doktori e shoqëron me sy...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:43 22-02-2018 Grida Duma zbret shkallët e Parlamentit, doktori e shoqëron me sy...

Grida Duma sot nuk ka mbajtur fjalim në Kuvend por gjithsesi ka tërhequr vëmendjen e kolegëve parlamentare.

Kjo, për faktin se demokratja shfaqet gjithnjë e kuruar deri në detaj e në formë. Fotografit Agim Rama, nuk i ka "shpëtuar" zbritja gjithë klas e Dumës nga shkallët e parlamentit, ndërsa nga pas krahëve të saj janë Sali Berisha e Aldo Bumçi, krejt indiferentë.

I vetmi që “shoqëron” me sy deputeten, është doktor Halim Kosova.

“Deputetja Grida Duma si gjithmonë fine dhe e kujdesshme”, shkruan fotografi.

dep.jpg

grida.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013036012649536
array(1) { ["section"]=> string(71) "grida-duma-zbret-shkallet-e-parlamentit-doktori-e-shoqeron-me-sy-111123" }