Gripi dhe temperaturat e ulëta, shkollat edhe një javë të mbyllura

Publikuar tek: aktualitet, më 15:43 06-01-2017 Gripi dhe temperaturat e ulëta, shkollat edhe një javë të mbyllura

Gripi dhe i ftohti i madh shtyjnë pezullimin e mësimit edhe për një javë tjetër.

Burime nga Ministria e Arismit bëjnë të ditur se ky vendim do të zbatohet për çerdhet, kopshtet, shkollat dhe univeristetet. Po ashtu do te jete pushim edhe për njërin nga prindërit e fëmijës së mitur, që punon në administratë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Borë në Durrës, i riu sfidon acarin e dimrit. Hidhet në det dhe kap kryqin
Reshje të dendura dëbore, situata aktuale sipas qarqeve dhe akset e bllokuara »
Article Logic
Execution time: 0.0098299980163574
array(1) { ["section"]=> string(71) "gripi-dhe-temperaturat-e-uleta-shkollat-edhe-nje-jave-te-mbyllura-64760" }