Gruaja dedikim publik ministrit të ri Dritan Demiraj: Burri i jetës sime, mbreti im...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:35 26-05-2017 Gruaja dedikim publik ministrit të ri Dritan Demiraj: Burri i jetës sime, mbreti im...

Bashëshortja e ministrit të ri të Brendshëm, Dritan Demiraj i ka bërë një dedikim të shoqit në ditën e tij të lindjes.

Esmeralda Demiraj e uron ministrin duke i shprehur dashurinë përmes rrjetit social.

“Gëzuar ditëlindjen burri i jetës sime, mbreti i ëndrrave të mia dhe shpirti im binjak”, shkruhet në mesazhin e saj.

demiraj-11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098168849945068
array(1) { ["section"]=> string(87) "gruaja-dedikim-publik-ministrit-te-ri-dritan-demiraj-burri-i-jetes-sime-mbreti-im-80075" }