Gruaja dhe vajzat e Obamës si Marilyn Monroe, era i’u ngre fustanet teksa zbresin nga avioni

Publikuar tek: bota, më 09:33 01-07-2016 Gruaja dhe vajzat e Obamës si Marilyn Monroe, era i’u ngre fustanet teksa zbresin nga avioni

Zonja e Parë e Amerikës dhe vajzat e saj prej ditësh kanë nisur turneun për të promovuar ‘Let Girls Learn’, por teksa zbrisnin nga avioni në aeroportin e Madritit janë gjendur në një situatë të sikletshme.

Sapo kanë dalë nga avioni janë përballur me një erë të fortë që i ka vënë në pozita të vështira pasi fustanet e tyre janë ngritur.

michele_obama3.jpg

michele_obama2.jpg

michele_obama1.jpg

michele_obama.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Obama flet për Britaninë: Ka probleme më të mëdha se tregtia me Amerikën
Vajzat myslimane refuzojnë mësimet e notit në të njëjtën pishinë me djemtë, autoritetet nuk u japin shtetësinë »
Article Logic
Execution time: 0.011009931564331
array(1) { ["section"]=> string(97) "gruaja-dhe-vajzat-e-obames-si-marilyn-monroe-era-i-u-ngre-fustanet-teksa-zbresin-nga-avioni-45139" }