Gruaja drejton makinën nën efektin e alkolit, përplaset me një pemë dhe e merrë me vete (Video)

Publikuar tek: bota, më 11:43 08-03-2016

Një femër e cila drejtonte makinën e saj nën efektin e alkolit është përplasur me një pemë, por nuk ka ndaluar. Madje, ajo ka marrë pemën me vete.

Ngjarja e çudiçme ka ndodhur në Chicago të SHBA-së ku një grua e dehur është përplasur me një pemë, por ajo ka vazhduar të drejtojë makinën pavasrisht se pema kishte ngecur në automjetin e saj.

Policia është njoftuar nga shoferët e tjerë që kanë parë ngjarjen e rrallë. Video tregon momentin kur automjeti ndalohet nga policia e Illinois. “Jamë në këtë punë 28 vjet, por asnjëherë nuk kam parë diçka të tillë”, ka thënë shefi i policisë Roman Tarchala. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027950048446655
array(1) { ["section"]=> string(98) "gruaja-drejton-makinen-nen-efektin-e-alkolit-perplaset-me-nje-peme-dhe-e-merre-me-vete-video-34537" }