Gruaja e Ardit Gjebreas ka ditëlindjen, moderatori i bën atë që ëndërron çdo grua

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:37 02-02-2017 Gruaja e Ardit Gjebreas ka ditëlindjen, moderatori i bën atë që ëndërron çdo grua

Bashkëshortja e Ardit Gjebreas, njëherazi bashkëpunëtorja e tij ndër vite, Anila Beko feston ditën e saj të lindjes.

Mbrëmë pas mesnate, moderatori ka treguar anën e tij romantike duke bërë për Anilën e tij atë që çdo grua ëndërron. Një tortë tejet të veçantë me fruta e çokollatë, në një ambient të ngrohtë dhe në errësirën që ndriçohet veç nga drita e qirinjve. "Gëzuar ditëlindjen dashuria ime", ka shkruar ndërkaq moderatori.

Arditi na ka lënë të kuptojmë kështu, se nata mbrëmë për ta ka qenë shumë e gjatë, ashtu sikurse edhe dashuria që kanë për njëri-tjetrin.

Newsbomb.al i uron vite të lumtura bashkëshortes së moderatorit!

dddd.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010574102401733
array(1) { ["section"]=> string(86) "gruaja-e-ardit-gjebreas-ka-ditelindjen-moderatori-i-ben-ate-qe-enderron-cdo-grua-67447" }